Hakkımızda

Fikrin İzinde bloğumuza hoş geldiniz! Blog açmanın, dijital içeriğin hiç olmadığı kadar hayatımızı şekillendirdiği bugünlerde kendimizi ifade etmenin en nitelikli şekli olduğunu düşündük. Fikrin İzinde Bloğumuzun sadece bizim bilgi birikimiz ya da tecrübelerimiz hakkında değil sizin katkılarınızla da  önem kazanacağını düşünüyoruz. Biz Deriş olarak yüzyıllık bir markayı, yüzyıllık bir bilgi birikimini, yüzyıllık tecrübeyi sizlerle paylaşmak istedik.

Fikri ve sınai haklar konusunda edindiğimiz bilgileri güncel gelişmelerle beraber size aktarmanın hem bizi ilerleteceğini hem de size katkıda bulunabileceğine inanıyoruz. Marka, patent, tasarım, telif haklarının yanı sıra internet hukuku, imaj hakları, kişisel verilerin korunması hakkında hem ülkemizde hem de uluslararası platformda yaşanan her türlü gelişmeyi bloğumuzdan takip edebilecek, yorum yapabileceksiniz.

Biz Deriş ekibi olarak bloğumuzda fikri ve sınai alanında edindiğimiz tecrübeyi, her gün öğrendiğimiz farklı gelişmeleri sizlerle paylaşıyor olmaktan çok büyük bir heyecan duyuyoruz.  Bloğumuzun sizlerin de katkısıyla beraber fikri ve sınai alanda referans noktası olmasını amaçlıyoruz. Fikrin İzinde bloğumuzu RSS veya Feedly reader aracılığı ile takip edebilir, blog da yer alan yazılarımız hakkında düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.